Na początku listopada w Kijowie na Ukrainie odbyła się jedna z najważniejszych, branżowych konferencji na której poruszono tematykę uzdatniania wody oraz ochrony środowiska.

Aqua Ukraine odbywa się corocznie już od 12 lat.

aqua ukraine

Nowoczesne technologie i urządzenia do uzdatniania wody, zaawansowana inżynieria sanitarna oraz codzienne zaopatrywanie ludzi w wodę pitną to tylko niektóre z poruszanych na targach tematów. Kwestia oczyszczania ścieków komunalnych oraz przemysłowych była również szeroko komentowana. Nie zabrakło wystawców prezentujących pompy, urządzenia sanitarne oraz metodologie wiercenia studni głębinowych.

Na XII Międzynarodowym Forum Wody można było także wziąć udział w dyskusjach na temat wydobycia wód podziemnych oraz zarządzania i ochrony zasobów wodnych na kuli ziemskiej.

W 2014 roku w forum wzięło udział ponad 200 wystawców prezentujących swoje produkty z ponad 20 krajów. Żadna inna branżowa konferencja do tej pory nie była w stanie zgromadzić w jednym miejscu ponad 60 specjalistów w tej dziedzinie.

Z wielką radością wzięliśmy udział w tej imprezie i z pewnością wybierzemy się na nią również w przyszłym roku. Poniżej kilka zdjęć z naszego stoiska na Forum Wody w Ukrainie.

Targi Aquaukraine - Kijów

Targi Aquaukraine - Kijów